Kolejna pomoc dla obywateli z Ukrainy

Szkoła Policji w Pile ponownie odpowiedziała na apel i zaangażowała się w zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla obywateli z Ukrainy. Zebrane przedmioty tym razem trafiły do Centrum Usług Logistycznych w Zakopanem i trafiły do rodzin policjantów z Ukrainy.

Funkcjonariusze oraz pracownicy naszej Szkoły nie pozostają obojętni wobec tragedii rozgrywającej się na Ukrainie. Już po raz kolejny odpowiedzieli na apel i czynnie włączyli się w zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla uchodźców z Ukrainy. Pomoc skierowana była dla rodzin policjantów z Ukrainy, którzy wobec dramatycznych wydarzeń w swoim kraju znaleźli schronienie w obiektach Centrum Usług logistycznych w Zakopanem.

Dzięki ogromnemu wsparciu funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Szkoły udało się przygotować 30 paczek zawierających rzeczy codziennego użytku. Zebrano żywność z długim terminem przydatności, środki czystości i higieny osobistej, akcesoria kosmetyczne, środki do dezynfekcji, a także artykuły dla dzieci takie jak: zabawki, gry, puzzle oraz artykuły papiernicze.

Przygotowane dary zapakowane w kartonach z logo Szkoły Policji w Pile.

Szkoła Policji w Pile nigdy nie przechodziła obojętnie wobec tragedii drugiego człowieka. Dlatego w związku z dalszymi rozgrywającymi się dramatycznymi wydarzeniami w sąsiadującym państwie jesteśmy w pełni świadomi, że każda pomoc jest niesamowicie potrzebna. To nie koniec naszego zaangażowania. Już teraz włączyliśmy się w kolejną akcję charytatywną, a w planach rodzą się kolejne pomysły…

Dziękujemy wszystkim, którzy okazali ogromne serce!

 

WP/MP

  • Przygotowane dary zapakowane w kartonach z logo Szkoły Policji w Pile.
Powrót na górę strony