Wolontariat

Karnawałowa wizyta

W dniu 19 stycznia wolontariusze samorządu słuchaczy Szkoły Policji w Pile wraz z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy oraz Środowiskowego Domu Ludzi z Zaburzeniami Psychicznymi przy Centrum Charytatywno - Opiekuńczym w Pile zorganizowali zabawę karnawałową.

 

Dzięki postawie policjantów oraz podopiecznych placówki, udało się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Nikogo nie trzeba było zachęcać do tańca.

Nie zabrakło wyśmienitego poczęstunku, przygotowanego przez podopiecznych Warsztatów w ramach pracowni gospodarstwa domowego. Oprawą muzyczną zajął się już tradycyjnie uczestnik Warsztatów, którego bogaty i profesjonalny repertuar muzyczny, nie pozwolił nikomu stać w miejscu. Wolontariusze w niebieskich mundurach zrewanżowali się upominkami, które przydadzą się w działalności obydwu placówek.

Dziękujemy serdecznie słuchaczom kursów specjalistycznych oraz słuchaczom kursu zawodowego podstawowego za przygotowanie wyjazdu oraz wszystkim naszym wolontariuszom, którzy dając siebie, niosą pomoc innym.

 

WOSziD/Sebastian Wegner

 

Powrót na górę strony