Wyniki eliminacji do X Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych

Znamy już nazwy 22 szkół, które razem z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, Policyjnym Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku oraz III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach - zwycięzcami zeszłorocznej edycji, wezmą udział w finale X Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych.

W wyniku przeprowadzonych 7 marca eliminacji do X jubileuszowej edycji Turnieju Klas Policyjnych wyłonione zostały 22 szkoły, które w dniach 16-17 kwietnia w Szkole Policji w Pile wezmą udział w zmaganiach o tytuł Klasy Policyjnej Roku 2018 (wyniki eliminacji można sprawdzić w pliku poniżej). Przypomnijmy, że do udziału w finale Turnieju zaproszone są również szkoły, które zajęły miejsca od 1. do 3. w poprzedniej edycji Turnieju. Dyrektorom szkół przypominamy, że do dnia 3 kwietnia 2018 r. (pocztą tradycyjną bądź faksem) należy przesłać zgłoszenie zakwalifikowanej do Turnieju reprezentacji oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załączniki nr 2 i nr 3 do Regulaminu).

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom eliminacji - szkołom zakwalifikowanym życzymy powodzenia w przygotowaniach do zmagań finałowych, a pozostałym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Turnieju Klas Policyjnych.

 

Informacji na temat Turnieju udzielają: kierownik Sekcji Prezydialnej Szkoły podinsp. Jacek Słoński – tel. 67 352 21 60, tel. kom. 695 820 161 oraz Sędzia Główny Turnieju podinsp. Wojciech Thiel – tel. 67 352 24 23, tel. kom. 605 597 988.

 

 

SP/Paulina Politowska

Powrót na górę strony