Wyniki eliminacji do IX Turnieju Klas Policyjnych

Znamy już nazwy 22 szkół, które razem z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile oraz Policyjnym Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku - zwycięzcami zeszłorocznej edycji, wezmą udział w finale IX Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych.

W wyniku przeprowadzonych 15 marca eliminacji do IX już edycji Turnieju Klas Policyjnych wyłonione zostały 22 szkoły, które w dniach 28-30 maja w Szkole Policji w Pile wezmą udział w zmaganiach o tytuł Klasy Policyjnej Roku 2017 (wyniki eliminacji można sprawdzić w pliku poniżej). Przypomnijmy, że do udziału w finale Turnieju zaproszone są również szkoły, które zajęły miejsca od 1. do 3. w poprzedniej edycji Turnieju. Dyrektorom szkół przypominamy, że do dnia 28 kwietnia 2017 r. (pocztą tradycyjną bądź faksem) należy przesłać zgłoszenie zakwalifikowanej do Turnieju reprezentacji oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załączniki nr 2 i nr 3 do Regulaminu).

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom eliminacji - szkołom zakwalifikowanym życzymy powodzenia w przygotowaniach do zmagań finałowych, a pozostałym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Turnieju Klas Policyjnych.

Informacji na temat Turnieju udzielają: kierownik Sekcji Prezydialnej Szkoły podinsp. Jacek Słoński – tel. 67 352 21 60, tel. kom. 695 820 161 oraz starszy wykładowca Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia podinsp. Wojciech Thiel – tel. 67 352 24 23, tel. kom. 605 597 988.

 

Paulina Politowska

Pliki do pobrania

  • 1.72 MB
  • Wyniki Eliminacji do IX Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych

Powrót na górę strony