NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile

Pozostały niespełna trzy tygodnie do Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie.

W dniu 08 września bieżącego roku zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy, pracowników Policji polskiej i zagranicznej na Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie rozgrywany w ramach 29. Półmaratonu Signifi Philips Piła.

Impreza została wpisana do Harmonogramu wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2019 objętych patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji. Mając na uwadze długoletnią tradycję rywalizacji policjantów w tej imprezie zapraszamy i zachęcamy policjantów i pracowników Policji do wzięcia w niej udziału. W ramach biegu prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa.

Rejestracja zgłoszeń na stronie internetowej głównego organizatora aktualnie nadal trwa. W tym roku zawodnicy którzy wcześniej prześlą informację na adres poczty elektronicznej halfmarathon@sppila.policja.gov.pl mogą skorzystać w ramach delegacji służbowej z bazy kwaterunkowej Szkoły Policji w Pile oraz przed biegiem przeprowadzić rozgrzewkę na naszych obiektach sportowych. Na stronie internetowej Stowarzyszenia Biegów Ulicznych znajduje się również Regulamin imprezy oraz trasa biegu.

Do tej pory na Bieg zgłosiło się 84 zawodników. Informacji w sprawie Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie udziela ekspert Sekcji Prezydialnej
nadkom. Sebastian Wegner tel. 67 352 2165, tel. kom. 607 876 120.

SP/Sebastian WEGNER

 

Powrót na górę strony