Dziewiąta edycja Turnieju Klas Policyjnych

IX Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Szkoła Policji w Pile odbędzie się w Szkole Policji w Pile w dniach 29 – 30 maja 2017r.

W Turnieju może wziąć udział maksymalnie 25 reprezentacji, w tym reprezentacje, które zajęły miejsca od pierwszego do trzeciego w poprzedniej edycji Turnieju. W przypadku większej liczby zgłoszeń, drużyny biorące udział w Turnieju wyłonione zostaną w drodze eliminacji, w oparciu o pisemny test wiedzy.

 

W ramach IX Turnieju rozegrane zostaną następujące konkurencje:

  • sprawdzian obejmujący ogólną wiedzę o Policji,
  • test sprawności fizycznej (tor przeszkód),
  • test umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy,
  • test umiejętności strzeleckich.

 

Dyrektor szkoły prowadzącej klasy o profilu policyjnym, który chciałby zgłosić swoją reprezentację do udziału w Turnieju powinien w terminie do 27 stycznia 2017 roku przesłać zgłoszenie, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z tegorocznym Regulaminem, w którym zostały wprowadzone znaczące, w stosunku do lat poprzednich, zmiany.

 

Aktualności dotyczące Turnieju będą publikowane na stronie internetowej Szkoły (w aktualnościach oraz w zakładce Turniej Klas Policyjnych) oraz na prowadzonych przez Szkołę portalach społecznościowych.

 

Szczegółowych informacji udzielają: podinsp. Jacek Słoński – tel. (67) 352 21 60, tel. kom. 695 820 161, faks 67 352 23 27, podinsp. Wojciech Thiel – tel. (67) 352 24 23, tel. kom. 605 597 988.

 

 

Paulina Politowska

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony