Łączy nas piłka

Data publikacji 03.02.2016

W dniu 27 stycznia odbył się turniej w halowa piłkę nożną o mistrzostwo Szkoły Policji w Pile. Turniej zorganizowali: mł. asp. Przemysław Zublewicz ...

Łączy nas piłka W dniu 27 stycznia odbył się turniej w halowa piłkę nożną o mistrzostwo Szkoły Policji w Pile. Turniej zorganizowali: mł. asp. Przemysław Zublewicz z Zakładu Służby Kryminalnej, asp. szt. Ryszard Rudnicki z Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych oraz kom. Wojciech Kur z Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia.
Otwarcia turnieju dokonał: Z-ca Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Piotr Gaca. Przy udziale licznie zgromadzonej i żywiołowo reagującej publiczności w zawodach wzięło udział siedem drużyn reprezentujących słuchaczy poszczególnych kompanii oraz drużyna, w której składzie znajdowali się przedstawiciele kadry Szkoły. Mecze w fazie eliminacyjnej turnieju odbywały się w dwóch grupach rozgrywkowych. W półfinałach spotkały się: reprezentacje kadry szkoły oraz kompanii 1. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla kompanii 1. W drugim półfinale zmierzyły się reprezentacje kompanii 3 kursu OR oraz kompanii 6 kursu DS. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla kompanii 3. W tzw. małym finale (meczu o 3. miejsce) kadra po zaciętym meczu uległa reprezentacji kompanii 6 kursu DS, 4-2. W finale kompania 1 wygrała z kompanią 3 (3-1)
Uczestnicy turnieju otrzymali okolicznościowe pamiątki oraz niespodziankę od organizatorów turnieju.

Łączy nas piłka Łączy nas piłka Łączy nas piłka Łączy nas piłka
Łączy nas piłka Łączy nas piłka Łączy nas piłka Łączy nas piłka
Łączy nas piłka Łączy nas piłka Łączy nas piłka Łączy nas piłka

autor: Przemysław Zublewicz

(01.02.16)

Powrót na górę strony