Postępowanie kwalifikacyjne

Data publikacji 06.09.2013

Zakończyliśmy postępowanie kwalifikacyjne dla 100 policjantów skierowanych na kurs specjalistyczny w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej.

Postępowanie kwalifikacyjne Zakończyliśmy postępowanie kwalifikacyjne dla 100 policjantów skierowanych na kurs specjalistyczny w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej.
Na wymieniony kurs, którego pierwsza edycja odbędzie się już 9 września br. mogą zostać skierowani policjanci, którzy ukończyli szkolenie podstawowe, posiadają niewielkie doświadczenie zawodowe w komórkach organizacyjnych Policji powołanych do zwalczania przestępczości gospodarczej, posiadają poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji oznaczonych klauzulą co najmniej „poufne” oraz przeszli z wynikiem pozytywnym postępowanie kwalifikacyjne.
Postępowanie to polegało na sprawdzeniu umiejętności zawartych w treści programu szkolenia podstawowego, w zakresie podstaw pracy dochodzeniowo - śledczej i podstaw pracy operacyjnej. W wyniku testu umiejętności zostało wyłonionych 80 kandydatów, którzy pojawią się w naszej szkole w dwóch edycjach kursu specjalistycznego - we wrześniu i październiku. Każda z edycji będzie trwała 20 dni szkoleniowych.

autor: Wojciech Thiel

(06.09.13)

Powrót na górę strony