Piękne wizyty

Data publikacji 21.12.2012

Grudniowy wolontariat słuchacze Szkoły Policji w Pile zakończyli dwoma wizytami. Wczoraj odwiedzili pacjentów oddziału dziecięcego w pilskim szpitalu..

Piękne wizyty Grudniowy wolontariat słuchacze Szkoły Policji w Pile zakończyli dwoma wizytami. Wczoraj odwiedzili pacjentów oddziału dziecięcego w pilskim szpitalu. W trakcie tej wizyty, policjanci przekazali dzieciom upominki w postaci pluszowych maskotek, zabawek, książek, gier planszowych oraz słodyczy.
W tym roku była to już kolejna wizyta słuchaczy kursów podstawowych u dzieci chorych i, jak to zawsze bywa, w szpitalnej świetlicy można było usłyszeć głośny śmiech dzieci, bawiących się z naszymi słuchaczami. Szczególne podziękowania składamy słuchaczom kompanii IV oraz ich opiekunom: podinsp. Zbigniewowi Boguszowi oraz podkom. Michałowi Zielonce, zaangażowanym w zbiórkę upominków i słodyczy.

Piękne wizyty Dziś w imieniu słuchaczy kompanii III, ich dowódca podkom. Wojciech Kur, wraz z opiekunem samorządu szkolnego, przekazali na ręce dyrektora Caritas w Pile księdza kanonika Leonarda Zycha, kosz słodkich upominków dla podopiecznych.

Piękne wizyty Piękne wizyty Piękne wizyty Piękne wizyty
Piękne wizyty Piękne wizyty Piękne wizyty Piękne wizyty

autor: Wojciech Thiel

(21.12.12)

Powrót na górę strony