Mikołajki na niebiesko

Data publikacji 20.12.2012

Zanim w drugiej połowie stycznia przystąpią do egzaminów kończących ponad pięciomiesięczne szkolenie, słuchacze kursu podstawowego wyjeżdżają ...

Mikołajki na niebiesko Zanim w drugiej połowie stycznia przystąpią do egzaminów kończących ponad pięciomiesięczne szkolenie, słuchacze kursu podstawowego wyjeżdżają na praktyki zawodowe. Słuchacze, ze znanej ze swej aktywności i zaangażowania w różnego typu dziania kompanii I, niedawno przebywali na praktykach w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.
Razem ze swoim opiekunem - wykładowcą Zakładu Kryminalnego Szkoły - podinsp. Wiesławem Malowanym, trójka młodych policjantów: post. Kamila Wydrych, post. Damian Werłos i post. Damian Zawada uczestniczyła w spotkaniach mikołajkowych zorganizowanych przez funkcjonariuszy KPP w Kamieniu Pomorskim. Wszyscy oni, wraz z przedstawicielami Kamieńskiego Domu Kultury, odwiedzili szkoły podstawowe we Wrzosowie, Jarszewie i Górkach, gdzie spotkali się z dziećmi, przywożąc im mnóstwo prezentów. Przy okazji spotkania, funkcjonariusze przypomnieli dzieciom o zasadach bezpieczeństwa w domu i szkole, a także podczas sylwestra, kiedy to dochodzi do wielu wypadków wynikających z niewłaściwego i nieumiejętnego posługiwania się fajerwerkami, których używać mogą tylko osoby dorosłe.

Mikołajki na niebiesko Mikołajki na niebiesko Mikołajki na niebiesko Mikołajki na niebiesko

autor: Anna Fons

Zdjęcia: KPP w Kamieniu Pomorskim

(20.12.12)

Powrót na górę strony