Już za kilka dni?

Data publikacji 20.12.2012

Opłatek jest symbolem Świąt Bożego Narodzenia. Dzieląc się nim życzymy tego, co najlepsze i najpiękniejsze. Z uwagi na to, że od magii Świąt ...

Już za kilka dni? Opłatek jest symbolem Świąt Bożego Narodzenia. Dzieląc się nim życzymy tego, co najlepsze i najpiękniejsze. Z uwagi na to, że od magii Świąt i niecierpliwego wypatrywania pierwszej gwiazdki dzieli nas już tylko kilka dni, w Szkole zorganizowano spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim kierownicy komórek organizacyjnych oraz komendant insp. Jerzy Powiecki wraz z zastępcą mł. insp. Piotrem Gacą. Wziął w nim udział także starosta pilski Mirosław Mantaj.
Podczas spotkania kapelan Szkoły, ks. dr Władysław Nowicki odczytał fragment ewangelii św. Łukasza oraz złożył wszystkim obecnym życzenia: pokoju, miłości i szczęścia. Do powińszowań dołączył się też komendant oraz starosta, który podziękował kierownictwu za dobrą współpracę z powiatem, podejmowanie ciekawych inicjatywy, wśród których niezwykle ważną jest Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych. Następnie przy dźwiękach bożonarodzeniowych kolęd, wszyscy obecni złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem.

Już za kilka dni? Już za kilka dni? Już za kilka dni? Już za kilka dni?

autor: Anna Fons

(20.12.12)

Powrót na górę strony