Wszystkiego najlepszego!

Data publikacji 07.11.2011

Już po raz czwarty na pilskiej wyspie został zorganizowany festyn ?MARYJKI - Od Marysi do Marii?, który poświęcony jest obchodom imienin pań ...

Wszystkiego najlepszego! Już po raz czwarty na pilskiej wyspie został zorganizowany festyn ?MARYJKI - Od Marysi do Marii?, który poświęcony jest obchodom imienin pań o tym popularnym imieniu. Na scenie wystąpił m.in. zespół wokalny ?Ballada? oraz Kabaret ?Ramol? (oba z Klubu Seniora ?Zacisze? w Pile), zespół ?Kuranty?, a gwiazdą wieczoru był Andrzej Rybiński.
Na festynie, podobnie jak w latach ubiegłych, obecni byli przedstawiciele Szkoły: podinsp. Leszek Koźmiński ? wykładowca Zakładu Kryminalnego wraz ze słuchaczami. Na naszym stoisku uczestnicy festynu mogli wykonać pamiątkową daktyloskopię, zapoznać się z zawartością walizki kryminalistycznej, obejrzeć ślady, które można znaleźć na miejscu zdarzenia oraz sposoby ich ujawniania. Odwiedzający najczęściej pytali o ciekawostki z dziedziny kryminalistyki, które znają z telewizyjnych seriali. Nasza ekspozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dość wspomnieć, że obejrzały ją setki osób, wśród nich II Zastępca Prezydenta Miasta Piły - pani Beata Dudzińska.

Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego!
Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego!

autor: Anna Fons

(16.08.11)

Powrót na górę strony