Za nami 6. edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile

W dniu 25 maja 2019 r. na obiektach sportowych pilskiej jednostki szkoleniowej odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej. Organizatorami przedsięwzięcia byli Szkoła Policji w Pile i Zarząd Szkolny NSZZP.

W Turnieju udział wzięło pięć drużyn reprezentujących: Szkołę Policji w Pile, Komendę Powiatową Policji w Pile, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pile, Komendę Powiatową Policji w Szamotułach oraz Komendę Powiatową Policji w Złotowie. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym.

Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile wywalczyła reprezentacja pilskiej Szkoły, II miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Pile, III miejsce – reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile.

Wyróżniono najlepszych zawodników Turnieju. Tytuł króla strzelców zdobył sierż. Krzysztof Mrozek z Komedy Powiatowej Policji w Pile, najlepszym bramkarzem okazał się kom. Romuald Cieciura, tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył mł. asp. Jacek Cyran - reprezentanci drużyny gospodarzy.

Wyróżniono również pierwszą kobietę grającą w Turnieju, post. Adriannę Szlendak - słuchaczkę kursu zawodowego podstawowego z kompanii 5. Swoją postawą na treningach przed Turniejem zyskała w oczach pozostałych reprezentantów sportowe zaufanie i została powołana do reprezentacji pilskiej Szkoły Policji.

Turniej jest organizowany w Szkole Policji w Pile od 6 lat. To znakomita okazja do spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń. To był zdecydowanie dzień pełen sportowych emocji i humoru.

Reprezentacji Szkoły Policji w Pile serdecznie gratulujemy zwycięstwa, a osobom odpowiedzialnym za organizację – pomysłu i konsekwencji.


NSZZP/Sebastian Wegner

 

Powrót na górę strony