Z przedszkola i szkoły

Data publikacji 08.06.2011

Z okazji Dnia Dziecka, kolejna grupa maluchów odwiedziła naszą Szkołę. Tym razem zabytkowy budynek oraz przyległy do niego plac i halę sportową zwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 7 ...

Z przedszkola i szkoły Z okazji Dnia Dziecka, kolejna grupa maluchów odwiedziła naszą Szkołę. Tym razem zabytkowy budynek oraz przyległy do niego plac i halę sportową zwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 7 im. Pszczółki Mai oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Pile. Z przedszkola i szkoły Jak zawsze na maluchy czekała moc atrakcji. Mogły one dokładnie obejrzeć policyjny radiowóz, zobaczyć, a następnie poćwiczyć sztuki walki, poznać tajemnice walizki kryminalistycznej, przebiec się po torze przeszkód, obejrzeć pełną kolorowych prac galerię AKWARIUM, a na koniec, dzięki pomocy słuchaczy kompanii I, wykonać pamiątkową daktyloskopię.

Z przedszkola i szkoły Z przedszkola i szkoły Z przedszkola i szkoły Z przedszkola i szkoły
Z przedszkola i szkoły Z przedszkola i szkoły Z przedszkola i szkoły Z przedszkola i szkoły

(02.06.08)

Powrót na górę strony