Wizyta ekspertów KCIK-u

Data publikacji 08.06.2011

W piątek w naszej Szkole gościliśmy przedstawicieli Krajowego Centrum Informacji Kryminalnych: mł. insp. Krzysztofa Witosławskiego oraz podinsp. Roberta Sikorskiego.

Wizyta ekspertów KCIK-u W piątek w naszej Szkole gościliśmy przedstawicieli Krajowego Centrum Informacji Kryminalnych: mł. insp. Krzysztofa Witosławskiego oraz podinsp. Roberta Sikorskiego. Eksperci Wydziału Informacji Kryminalnych KCIK KGP przeprowadzili wykład dla nauczycieli policyjnych oraz słuchaczy kursów specjalistycznych na temat wykorzystania zasobów informacyjnych KCIK-u w pracy dochodzeniowo-śledczej i operacyjno-rozpoznawczej.

Baza danych Centrum umożliwia uprawnionym podmiotom wymianę i koordynowanie informacji dot. przestępstw, ich sprawców oraz przedmiotów, podmiotów, rachunków bankowych i rachunków papierów wartościowych mających związek z przestępstwem. Stanowi więc ona wsparcie informacyjne w procesie zapobiegania i zwalczania przestępczości.

Wizyta ekspertów KCIK-u Wizyta ekspertów KCIK-u Wizyta ekspertów KCIK-u Wizyta ekspertów KCIK-u

(31.05.08)

Powrót na górę strony