Przy kawie o turystyce

Data publikacji 08.06.2011

W środowe popołudnie w bibliotece naszej Szkoły odbyło się inauguracyjne spotkanie mające na celu propagowanie różnych form rekreacji w środowisku policyjnym...

W środowe popołudnie w bibliotece naszej Szkoły odbyło się inauguracyjne spotkanie mające na celu propagowanie różnych form rekreacji w środowisku policyjnym. Była to również okazja, aby zdać relację z XXII Zlotu Aktywu Turystycznego MSWiA, który odbył się w Pułtusku pod koniec kwietnia br. oraz zaprezentować plany szkolnego koła PTTK "Tramppol".

Przy kawie o turystyce

Miłym akcentem spotkania było podziękowanie dla koła od przyjaciół z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego województwa lubuskiego oddział powiatowy w Świebodzinie. Poprzez zorganizowane spotkanie, na ręce opiekunów i członków zespołu "Awans", dyrektor Caritas w Pile, ks. Leonard Zych złożył podziękowanie za dotychczasową współpracę. Wydaje się, że tego typu forma wymiany doświadczeń zagości na trwałe w kalendarzu kameralnych spotkań szkolnej biblioteki.

Przy kawie o turystyce Przy kawie o turystyce Przy kawie o turystyce

(15.05.08)

Powrót na górę strony