Przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym

Data publikacji 15.06.2011

Widok młodych ludzi z klas policyjnych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile w naszej szkole to już pewien standard. Tym razem pierwsze i drugie klasy policyjne uczestniczyły w ...

Przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym Widok młodych ludzi z klas policyjnych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile w naszej szkole to już pewien standard. Tym razem pierwsze i drugie klasy policyjne uczestniczyły w zajęciach dotyczących przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym oraz postępowania z osobami pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie.

Przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym Zajęcia te przygotowali nauczyciele policyjni realizujący zajęcia w tych klasach: podinsp. W. Thiel, podinsp. R. Hampelski, podinsp. Z. Bogusz i kom. A. Bajerski. Była to kolejna okazja do popularyzacji zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Wypadki drogowe to nie tylko wymierne straty finansowe, ale także cierpienie fizyczne i moralne ofiar wypadków i ich rodzin.

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, która bardzo chętnie dzieliła się swoimi wrażeniami i przemyśleniami.

Przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym Przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym Przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym Przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym

(19.02.08)

Powrót na górę strony