Najlepsi przy siatce

Data publikacji 17.06.2011

Do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny siatkarskiej stanęło w dniu 23 sierpnia pięć zespołów reprezentujących wszystkie kompanie przebywające aktualnie w Szkole Policji w Pile.

Najlepsi przy siatce Do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny siatkarskiej stanęło w dniu 23 sierpnia pięć zespołów reprezentujących wszystkie kompanie przebywające aktualnie w Szkole Policji w Pile. Zawody były okazją do zaprezentowania siatkarskich umiejętności i podniesienia ogólnej sprawności fizycznej.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Przy ogłuszającym i żywiołowym dopingu licznie zgromadzonej publiczności turniej wygrała i zdobyła Puchar Przechodni Komendanta Szkoły drużyna reprezentująca kompanię II gromadząc 10 pkt. Drugie miejsce wywalczyła drużyna kompanii IV z dorobkiem 8 pkt, na trzecim miejscu podium stanęła kompania III (6 pkt). Słuchacze reprezentujący kompanię VI zajęli czwarte miejsce (4 pkt), a piąte miejsce przypadło kompanii I (2 pkt).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy zdobycia pucharu. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wykazane zaangażowanie i dostarczenie kibicom dużych emocji.

Najlepsi przy siatce Najlepsi przy siatce Najlepsi przy siatce Najlepsi przy siatce